DISTRIBUCE

Dodáváme produkty v oblasti konektivity, datových center a jejich správy. Své produktové portfolio rozšiřujeme o aktuální značky a produkty tak, abychom uspokojili veškeré vaše potřeby. Dbáme v první řadě na vysokou kvalitu a funkčnost dodávaného zboží, soustředíme se na kabelážní systémy, management fyzické vrstvy, OLS, nástroje pro identifikaci kabeláže (tiskárny štítků) a prvky pro datová centra.

COMMSCOPE

Kabelážní systémy

Dnešní informační technologie integrují mnoho služeb, které zajišťují chod obchodu a efektivity skrze implementovanou telekomunikační infrastrukturu. Musí splňovat nároky na různorodost řešení, které nabízíme prostřednictvím produktů AMP NETCONNECT a KRONE jako dodavatel kompletního řešení pro vaši infrastrukturu.

Quaera

Management fyzické vrstvy

Vynikající kombinace logiky a inteligence – AMPTRAC a QuareoInfrastructure Configuration Manager (ICM) mění nové nebo existující kabelážní systémy a připojená zařízení do nových inteligentních sítí se záznamem o propojeních, a dokumentováním všech změn v reálném čase. Plně automatický systém optimalizuje využití majetku, udržuje přesnou dokumentaci a pomáhá předejít nákladným výpadkům. AMPTRAC a Quareo poskytuje integraci propojení a síťového managementu na fyzické vrstvě v jedno řešení – řízení a dokumentace.

ADC Krone

Datová centra

Datová centra jsou nervovým centrem globálního obchodu. S požadavkem na funkčnost 24 hodin/365 dní v roce je kvalita infrastruktury na prvním místě.  TE Connectivity s produkty AMP NETCONNECT a ADC KRONE poskytuje speciálně navržená řešení právě pro vaše datové centrum. Všechny propojené části tvoří komplexní systém infrastruktury.

TE Connectivity

OLS - Optical LAN System

Optické vlákno se čím dál více přibližuje k uživatelům. Díky tomuto trendu se začíná používat řešení PON (Passive Optical Network) jako komplexní řešení pasivní infrastruktury areálu zákazníka. TE Connectivity přináší do této oblasti nová řešení se zaměřením na jednoduchost instalace a manipulace.

BRADY

Štítky, tiskárny, příslušenství BRADY

Jsme distributor Brady, světového dodavatele komplexního identifikačního řešení pro oblast telecom/datacom, průmysl, laboratoře, armádu, apod. Nabízíme komplexní řešení pro snadnou identifikaci kabeláží, značení vodičů, panelů, zásuvek a dalších komponentů od tiskáren až po štítky různých materiálů.

Advantech B+B SmartWorx

Advantech B+B SmartWorx

Společnost VISITECH a.s. je distributorem prvků  Advantech B+B SmartWorx (výrobce převodníků původní značky IMC Networks) který je součástí nadnárodní společnosti Advantech, lídra v oboru průmyslové automatizace. Produkty společnosti mají široké uplatnění ve vnitřních i venkovních aplikacích; např. v energetice, dopravě, bankovnictví, telekomunikačních společnostech. Široké portfolio zahrnuje např. Media a protokol konvertory, Průmyslové switche, Prvky pro sériovou komunikaci (RS-232, RS-422, RS-485) a USB komunikaci, Bezdrátové prvky pro inteligentní detekci prostředí, Prvky pro průmyslovou automatizaci. Bližší specifikaci naleznete zde.

NAŠI SPECIALISTÉ

Lenka Graclová
Lenka Graclová

Obchodní manažer
Brno

Mobil: +420 606 742 520
Email: lenka.graclova@visitech.cz
Skype: lenka.graclova

Jolana Skopová
Jolana Škopová

Obchodní manažer
Praha

Mobil: +420 602 332 005
Email: jolana.skopova@visitech.cz
Skype: jolana_skopova

REFERENČNÍ PROJEKTY