Dodávka strukturované kabeláže pro České vysoké učení v Praze

ČVÚT
ZákazníkČVUT, Fakulta informačních technologií a Fakulta stavební
,

Popis

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE vypsalo komplexní projekt revitalizace budovy Fakulty informačních technologií a Fakulty stavební, který obsahoval výměnu pláště budovy i elektroinstalace, včetně výměny nevyhovující strukturované kabeláže.

Vzhledem k dlouhodobé investici požadoval investor v rámci strukturované kabeláže 10GB kabelážní systém s možností budoucího rozšíření o management fyzické vrstvy (automatický monitoring sítě) a systémovou garanci výrobce.

Všem požadavkům investora na technické řešení, ucelenost systému, záruky výrobce, jsme vyhověli dodávkou systému TE CONNECTIVITY – AMP NETCONNECT a ADC KRONE.

Na Fakultě stavební je kompletně nainstalován systém Quareo se softwarem ICM od TE CONNECTIVITY. Toto řešení umožňuje připojení dalších fakult, kde je naistalován systém AMPTRAC pracující se stejným softwarem.

Spojením kompletní dodávky produktů kabeláže od jediného výrobce TE CONNECTIVITY a vítězné společnosti, certifikovaného montážního partnera, byly splněny všechny podmínky a byla poskytnuta 25-letá systémová garance.